Оптични кабели

FTTH гъвкав оптичен кабел G657 - бял

FTTH гъвкав оптичен кабел G657 - бял, сингъл мод 1 и 2 влакна
Виж детайли

Оптичен кабел тип GYXTC8Y

Оптичен кабел с носещо въже тип GYXTC8Y - фигура 8
Виж детайли

FTTH оптичен кабел G652 - черен с месинджър

FTTH оптичен кабел G652 - черен с месинджър, сингъл мод варианти с 2 и 4 влакна

Виж детайли

Оптичен кабел тип GYFTY12f

Оптичен кабел тип GYFTY12f - 12 влакна

Виж детайли

Оптичен кабел тип GYXTY с метално FRP

Оптичен кабел тип GYXTY с метално FRP 2 до 12 влакна
Виж детайли

GYFTS

GYFTS 12 влакта

Виж детайли

GYFTY 24

Оптичен кабел GYFTY 24 влакна

Виж детайли

FTTH гъвкав оптичен армиран кабел G652 - бял

FTTH гъвкав оптичен армиран кабел G652 - бял, кръгъл тип GJJKAV
Виж детайли
български

Категории

ПромоцииНови продукти GEPON / GPON - Активно оборудванеUNYxTelesteBDCOMTendaGEPON / GPON - Пасивно оборудванеFTTHPLC19"ODFРазпределителни кутииКонекториЦифрова ТВTeleste Luminato – цифрова платформа за DVB/IPTVЦифрови кабелни приемнициCAM-модули (модули за условен достъп)ЕнкодериТранскодериHFC - Хибридни оптично-коаксиални мрежиОптични платформи за Главна станцияАналогови Главни СтанцииОптични нодовеОптични приемнициОптични трансмитери (стендалоун)ОДФ, Оптични муфи, делители на опт. мощностМагистрални усилвателиДомови усилвателиМодули и вложки за нодове и усилвателиЗахранващи блоковеКабелиКоаксиални кабелиСтруктурни кабели (UTP/FTP)Оптични кабелиПач КордиПасивно Оборудване Оптични разпределителни кутииОДФОптични МуфиPLCАбонатни елементи Магистрални (подземни) елементи Конектори, преходници, скоби, букси Филтри и изолаториАбонатски контакти (розетки) Инструменти Предаване на данни (DATA) Метро EthernetDOCSIS GEPON/10GEPONХостинг Решения (CAS, EPG)CONAX CAS-7 EPG LAN оборудванеМедиа конвертори Маршрутизатори и Комутатори (Switches) Рутери, Access Point Print ServersSFPКонектори, адаптори, пач-корди и пигтейлиSAT оборудване Сателитни антени Satellite Dishes Конвертори Сателитни приемници Сателитни сплитериИзмервателна апаратура Шкафове и аксесоари 19” комуникационни шкафове Аксесоари Цифрова ефирна телевизияЕфирни приемнициЕфирни антени