Нови продукти

PLC SC-APC box type

PLC сплитер тип кутийка с конектори SC-APC

Сплитвания: 1x2, 1x4, 1x8, 1x16 

Виж детайли

Luminato EPG module

Платката позволява демултиплексиране на EPG съдържание от различни стриймове и xml файлове и съответно диструбитирането му към изходните платки на шасито.
Виж детайли

Amiko 8260+

Комбиниран приемник с два тунера сателитен S/S2 и хибриден Т2/C тунер.
Виж детайли

SC-APC SC-PC 3M

Оптична патч корда SC/APC-SC/PC 3m, Single mode,  Simplex
Виж детайли

SC-APC SC-PC 2M

Оптична патч корда SC/APC-SC/PC 2m, Single mode, Simplex
Виж детайли

SC-PC LC-PC 3M

Оптична патч корда SC/PC-LC/PC 3meter, Single mode, duplex
Виж детайли

SC-APC LC-APC 3M

Оптична патч корда SC/APC-LC/APC 3m, Single mode, duplex
Виж детайли

SC-PC LC-PC 5M

Оптична патч корда SC/PC-LC/PC 5m, Single mode, simplex
Виж детайли

SC-PC LC-PC 2M

Оптична патч корда SC/PC-LC/PC 2m, Single mode, simplex
Виж детайли

SC-PC LC-PC 0.5M

Оптична патч корда SCPC-LCPC 0.5m, Single mode, simplex
Виж детайли

SC- APC LC-APC 5M

Оптична патч корда SC/APC-LC/APC 5meter, Single mode, simplex
Виж детайли

SC-APC LC-APC 2M

Оптична патч корда SC/APC-LC/APC 2meter, Single mode simplex
Виж детайли

Категории

ПромоцииНови продукти Цифрова ТВTeleste Luminato – цифрова платформа за DVB/IPTVЦифрови кабелни приемнициCAM-модули (модули за условен достъп)ЕнкодериТранскодериHFC - Хибридни оптично-коаксиални мрежиОптични платформи за Главна станцияАналогови Главни СтанцииОптични нодовеОптични приемнициОптични трансмитери (стендалоун)ОДФ, Оптични муфи, делители на опт. мощностМагистрални усилвателиДомови усилвателиМодули и вложки за нодове и усилвателиЗахранващи блоковеКабелиКоаксиални кабелиСтруктурни кабели (UTP/FTP)Оптични кабелиПач КордиПасивно Оборудване Оптични разпределителни кутииОДФОптични МуфиPLCАбонатни елементи Магистрални (подземни) елементи Конектори, преходници, скоби, букси Филтри и изолаториАбонатски контакти (розетки) Инструменти Предаване на данни (DATA) Метро EthernetDOCSIS GEPON/10GEPONХостинг Решения (CAS, EPG)CONAX CAS-7 EPG LAN оборудванеМедиа конвертори Маршрутизатори и Комутатори (Switches) Рутери, Access Point Print ServersSFPКонектори, адаптори, пач-корди и пигтейлиSAT оборудване Сателитни антени Satellite Dishes Конвертори Сателитни приемници Сателитни сплитериИзмервателна апаратура Шкафове и аксесоари 19” комуникационни шкафове Аксесоари Цифрова ефирна телевизияЕфирни приемнициЕфирни антени