GEPON / GPON - Активно оборудване

«12

UNYx EDFA 1550H

EDFA усилвателят комбинира най-новите PON+CATV/FTTH/FTTP услуги в едно излъчващо устройство. То комбинира функциите по смесване на сигнала на PON мрежата с този на телевизионния сигнал, като същевременно го и усилва.
Виж детайли

Оптичен RF приемник

Оптичен RF приемник

Оптичен RF приемник с вграден филтър на 1550 nm 

Виж детайли

ONU 4 ports + RF + WiFi

 

Четирипортово ONU GEPON технология с допълнителни изходи за Телевизия, Телефония и WiFi модул

 

Виж детайли

ONU 4 ports + RF

ONU 4 ports + RF

Четирипортово ONU GEPON технология с допълнителен изход за Телевизия.

Виж детайли

16PON PORT EPON OLT

ОСНОВНИТЕ ФУНКЦИИ:

16 PON порта в EPON OLT
1 USB интерфейс
Два слота за SFP 10 Gbps
Четири GE оптични SFP порта
Четири медни порта GE RJ45
Двойно 220VAC или -48VDC захранване
Виж детайли

4PON EPON OLT

ОСНОВНИТЕ ФУНКЦИИ:

4 порта PON EPON OLT
Четирима порта
Четири GE оптични SFP портове нагоре
Четири медни порта GE RJ45 нагоре
Двойно 220VAC или -48VDC резервно захранване
Виж детайли

8PON EPON OLT

ОСНОВНИТЕ ФУНКЦИИ:

8 порта PON EPON OLT
Осем порта
Осем GE оптични SFP портове нагоре
Осем медни порта GE RJ45 нагоре
Двойно 220VAC или -48VDC резервно захранване
Виж детайли

2PON EPON OLT

ОСНОВНИТЕ ФУНКЦИИ:

2 порта PON EPON OLT
Два порта
Два GE оптични SFP портове нагоре
Два медни порта GE RJ45 нагоре
Двойно 220VAC или -48VDC резервно захранване
Виж детайли

ONU 1 port Gigabit

ONU 1 port Gigabit

Еднопортово ONU GEPON технология

Виж детайли

Teleste TGA8

Телесте GPON OLT модел TGA8 е устройство с височина 1U и е оптимизирано за различни варианти на частни и бизнес мрежи. Панелът притежава 8 GPON порта за до 1024 абоната, както и два 10GE порта плюс допълнителни четири GE (combo) ъплинк интерфейса. Използвайки последно поколение 40 Gbps мрежов процесор това устройство може да оперира в flow-based mode и SDN мрежи. 

Виж детайли

Teleste RGT21 GPON FTTH ONT

Представяйки последните оптични GPON топологии, RGT серията предоставя висококачествено мрежово решение за трипъл плей услуги. Съвместимо с последният ITU-T G.984 стандарт новопредставеното GPON RGT21 ONT е проектирано да посрещне необходимостта от високоскоростна връзка
Виж детайли

OLT BDCOM серия 3600

BDCOM P3600 серия OLT отговаря на IEEE802.3ah и PRC Community Industry Standard (YD/T 1475-2006). Тя поддържа напълно CTC2.1/3.0 стандарт, автоматична детекция и работи гладко с ONU произведени от други производители. P3600 серията има 3 модела : P3608, P3608-2TE и P3616-2TE.
Виж детайли
«12
GEPON / GPON -  Активно оборудване

Категории

ПромоцииНови продукти GEPON / GPON - Активно оборудванеUNYxTelesteBDCOMTendaGEPON / GPON - Пасивно оборудванеFTTHPLC19"ODFРазпределителни кутииКонекториЦифрова ТВTeleste Luminato – цифрова платформа за DVB/IPTVЦифрови кабелни приемнициCAM-модули (модули за условен достъп)ЕнкодериТранскодериHFC - Хибридни оптично-коаксиални мрежиОптични платформи за Главна станцияАналогови Главни СтанцииОптични нодовеОптични приемнициОптични трансмитери (стендалоун)ОДФ, Оптични муфи, делители на опт. мощностМагистрални усилвателиДомови усилвателиМодули и вложки за нодове и усилвателиЗахранващи блоковеКабелиКоаксиални кабелиСтруктурни кабели (UTP/FTP)Оптични кабелиПач КордиПасивно Оборудване Оптични разпределителни кутииОДФОптични МуфиPLCАбонатни елементи Магистрални (подземни) елементи Конектори, преходници, скоби, букси Филтри и изолаториАбонатски контакти (розетки) Инструменти Предаване на данни (DATA) Метро EthernetDOCSIS GEPON/10GEPONХостинг Решения (CAS, EPG)CONAX CAS-7 EPG LAN оборудванеМедиа конвертори Маршрутизатори и Комутатори (Switches) Рутери, Access Point Print ServersSFPКонектори, адаптори, пач-корди и пигтейлиSAT оборудване Сателитни антени Satellite Dishes Конвертори Сателитни приемници Сателитни сплитериИзмервателна апаратура Шкафове и аксесоари 19” комуникационни шкафове Аксесоари Цифрова ефирна телевизияЕфирни приемнициЕфирни антени