LAN оборудване

«123»

Пач корди

Fiber patch cord
3.0MM
Single mode
Simplex, Duplex
SC/PC - SC/PC, SC/APC -SC/APC

Виж детайли
«123»

Категории

ПромоцииНови продукти GEPON / GPON - Активно оборудванеUNYxTelesteBDCOMTendaGEPON / GPON - Пасивно оборудванеFTTHPLC19"ODFРазпределителни кутииКонекториЦифрова ТВTeleste Luminato – цифрова платформа за DVB/IPTVЦифрови кабелни приемнициCAM-модули (модули за условен достъп)ЕнкодериТранскодериHFC - Хибридни оптично-коаксиални мрежиОптични платформи за Главна станцияАналогови Главни СтанцииОптични нодовеОптични приемнициОптични трансмитери (стендалоун)ОДФ, Оптични муфи, делители на опт. мощностМагистрални усилвателиДомови усилвателиМодули и вложки за нодове и усилвателиЗахранващи блоковеКабелиКоаксиални кабелиСтруктурни кабели (UTP/FTP)Оптични кабелиПач КордиПасивно Оборудване Оптични разпределителни кутииОДФОптични МуфиPLCАбонатни елементи Магистрални (подземни) елементи Конектори, преходници, скоби, букси Филтри и изолаториАбонатски контакти (розетки) Инструменти Предаване на данни (DATA) Метро EthernetDOCSIS GEPON/10GEPONХостинг Решения (CAS, EPG)Conax ContegoEPG LAN оборудванеМедиа конвертори Маршрутизатори и Комутатори (Switches) Рутери, Access Point Print ServersSFPКонектори, адаптори, пач-корди и пигтейлиSAT оборудване Сателитни антени Satellite Dishes Конвертори Сателитни приемници Сателитни сплитериИзмервателна апаратура Шкафове и аксесоари 19” комуникационни шкафове Аксесоари Цифрова ефирна телевизияЕфирни приемнициЕфирни антени