Нови продукти

Mini PLC SC-APC

Мини PLC сплитер с конектори SC-APC

1x2, 1x4, 1x8, 1x16 

Виж детайли

Mini PLC

Мини PLC сплитер - сплитвания на 1x2, 1x3, 1x4, 1x8, 1x16
Виж детайли

AMIKO DM3800

  • DiSEqC 1.2 & USALS compliant
  • Metalic Gear Design
  • Drive dishes up to 140cm
  • Power through one single coaxial cable
  • Zero-Backlash Design for the highest precision
Виж детайли

1.25G-BiDi-SC-20KM DDM

SFP Transceiver, 1.25G-BiDi-SC-20KM DDM Cisco compatible
Виж детайли

1000BASE-BX-U40

1000BASE-BX-U40  BIDI 1310nm DFB, SM, 40km, 21dB  Cisco compatible 
Виж детайли

1.25Gb-BiDi-SC 3km

SFP Transceiver, 1.25Gb-BiDi-SC-1310Tx/1550Rx-3km Cisco compatible.

 

Виж детайли

Медно SFP

Hot-pluggable SFP FootprintUp to 1.25Gb/s Bi-directional Data Link
Виж детайли

Tenda TEG1216T

Web Smart комутатора TEG1216T е специално проектиран за малка бизнес мрежа, която предлага забележителен прираст на скорост и капацитет при минимални разходи и усилия. комутаторът предлага основна функционалност на уеб управление, което дава възможност да се конфигурира от всяка компютърна мрежа чрез интернет браузър. Бизнес с ограничени ИТ ресурси може да създаде управляема мрежа без да се налага да мине през сложно SNMP управление. Решението с TEG1216T е идеалено за повишаване на ефективността и сигурността на малка бизнес мрежа
Виж детайли

Безжичен рутер Tenda W309R

С бежичният hi-power рутер Tenda W309R може да забравите за мъртви зони във вашият дом или офис. HighPower технология от Tenda увеличава силата на сигнала. Двойката подвижни антени в W309R увеличава силата на сигнала за максимална производителност и обхват.
Виж детайли

Amiko X-Finder

Измервателен уред Амико.

DVB-S2, C, T, T2

Виж детайли

GJS-D017

Оптична муфа
Cable ports:5 ports 
Cable Diameter: φ5mm~φ36mm
Capacity (bunchy fiber): 12F~96F
Виж детайли

GJS-D015

Оптична муфа
Cable ports:4 ports
Cable Diameter: φ5mm~φ25mm
Capacity (bunchy fiber): 6F~48F
Виж детайли

Категории

ПромоцииНови продукти GEPON / GPON - Активно оборудванеUNYxTelesteBDCOMTendaGEPON / GPON - Пасивно оборудванеFTTHPLC19"ODFРазпределителни кутииКонекториЦифрова ТВTeleste Luminato – цифрова платформа за DVB/IPTVЦифрови кабелни приемнициCAM-модули (модули за условен достъп)ЕнкодериТранскодериHFC - Хибридни оптично-коаксиални мрежиОптични платформи за Главна станцияАналогови Главни СтанцииОптични нодовеОптични приемнициОптични трансмитери (стендалоун)ОДФ, Оптични муфи, делители на опт. мощностМагистрални усилвателиДомови усилвателиМодули и вложки за нодове и усилвателиЗахранващи блоковеКабелиКоаксиални кабелиСтруктурни кабели (UTP/FTP)Оптични кабелиПач КордиПасивно Оборудване Оптични разпределителни кутииОДФОптични МуфиPLCАбонатни елементи Магистрални (подземни) елементи Конектори, преходници, скоби, букси Филтри и изолаториАбонатски контакти (розетки) Инструменти Предаване на данни (DATA) Метро EthernetDOCSIS GEPON/10GEPONХостинг Решения (CAS, EPG)CONAX CAS-7 EPG LAN оборудванеМедиа конвертори Маршрутизатори и Комутатори (Switches) Рутери, Access Point Print ServersSFPКонектори, адаптори, пач-корди и пигтейлиSAT оборудване Сателитни антени Satellite Dishes Конвертори Сателитни приемници Сателитни сплитериИзмервателна апаратура Шкафове и аксесоари 19” комуникационни шкафове Аксесоари Цифрова ефирна телевизияЕфирни приемнициЕфирни антени