Нови продукти

GJS-D005

Оптична муфа
Cable ports:5 ports
Cable Diameter: φ5mm~φ25mm
Capacity (bunchy fiber): 12F~96F
Виж детайли

GJS-D003

Оптична муфа
Cable ports:5 ports 
Cable Diameter: φ5mm~φ25mm
Capacity (bunchy fiber): 12F~96F
Виж детайли

GJS-D001

Оптична муфа 

Cable ports4 ports 

Cable Diameter: φ5mmφ25mm

Capacity (bunchy fiber): 12F96F

Core capacity per tray: 12F or 24F 

Виж детайли

Пач корди

Fiber patch cord
3.0MM
Single mode
Simplex, Duplex
SC/PC - SC/PC, SC/APC -SC/APC

Виж детайли

HDMI кабел 1,5м

HDMI кабел 1,5м
Виж детайли

APT-103WS33/53OC

Медиа конвертор 10/100Base-T to 100Base-FX  WDM single fiber dual-direction  singlemode Wavelengh 1310/1550nm  typical distance 20KM SC/ interface,AC220V EU power suppliers
Виж детайли

APT-1124FL

Медиа конвертор 10/100/1000Base-T to 1000Base-FX със SFP модул (не се включва в комплекта) AC220V EU захранване
Виж детайли

Конектори

SC/APC SM Simplex
SC/PC SM Simplex
Виж детайли

Пигтейл

SC/UPC, SM G652D, 12 colors (Red /Green /Blue/Yellow/White/Grey/Brown/Purple
/Aqua /Black /Orange/Pink),1.5M, LSZH,0.9mm
Виж детайли

SC/PC

SC/PC simplex 
Виж детайли

SC/APC

SC/APC simplex or duplex
Виж детайли

10/100Base-TX to 100Base-FX

Медиа конвертор - комплект
Fast Ethernet 10/100Base-TX to 100Base-FX Dual Wavelength Media Converter
Виж детайли

Категории

ПромоцииНови продукти GEPON / GPON - Активно оборудванеUNYxTelesteBDCOMTendaGEPON / GPON - Пасивно оборудванеFTTHPLC19"ODFРазпределителни кутииКонекториЦифрова ТВTeleste Luminato – цифрова платформа за DVB/IPTVЦифрови кабелни приемнициCAM-модули (модули за условен достъп)ЕнкодериТранскодериHFC - Хибридни оптично-коаксиални мрежиОптични платформи за Главна станцияАналогови Главни СтанцииОптични нодовеОптични приемнициОптични трансмитери (стендалоун)ОДФ, Оптични муфи, делители на опт. мощностМагистрални усилвателиДомови усилвателиМодули и вложки за нодове и усилвателиЗахранващи блоковеКабелиКоаксиални кабелиСтруктурни кабели (UTP/FTP)Оптични кабелиПач КордиПасивно Оборудване Оптични разпределителни кутииОДФОптични МуфиPLCАбонатни елементи Магистрални (подземни) елементи Конектори, преходници, скоби, букси Филтри и изолаториАбонатски контакти (розетки) Инструменти Предаване на данни (DATA) Метро EthernetDOCSIS GEPON/10GEPONХостинг Решения (CAS, EPG)CONAX CAS-7 EPG LAN оборудванеМедиа конвертори Маршрутизатори и Комутатори (Switches) Рутери, Access Point Print ServersSFPКонектори, адаптори, пач-корди и пигтейлиSAT оборудване Сателитни антени Satellite Dishes Конвертори Сателитни приемници Сателитни сплитериИзмервателна апаратура Шкафове и аксесоари 19” комуникационни шкафове Аксесоари Цифрова ефирна телевизияЕфирни приемнициЕфирни антени